top of page
Search

VOPLI VIDOPLYASOVA - «НОВИЙ РІК НА КIПРI»!


Легендарний гурт "Воплі Відоплясова" вперше актуалізують свято, яке близьке кожному землянину, одноіменною піснею "Новий Рік"

Музика гурту та їх кліпи передають атмосферу цілих поколінь та закарбовуються у пам‘яті, а тепер вони готові яскраво продемонструвати атмосферу драйву, новорічного та рокерського запалу, святкового настрою та безудержних веселощів під час святкування Нового Року.

Це один із найстильніших кліпів гурту, який був знятий на екзотичному та романтичому острові Кіпр. Цей острів обрали зовсім не випадково. Незабутні враження викликають солоні озера Ларнакі, усіяні тисячами рожевих фламінго та підводний музей MUSAN. Для мандрівників, які приїжджають за духовним збагаченням, Кіпр буде справжнім духовним місцем з 10 церквами, занесеними до світової спадщини ЮНЕСКО та безліччю храмів.

Неймовірний подив викликає кількість місць із дивовижними світанками та закатами. В зимовий час найкраща пора щоб поїхати на довгий вікенд на насолодитись гастрономією та унікальними винами.

Основною локацією для зйомок кліпу на Кiпрi стали готелі з унікальним дизайном Constantinou Bros Pioneer та Asimina Suites. Офіційний авіапартнер: Мiжнароднi Авiалiнiï Украïни

Кліп був знятий за участі відомої української акторки - Дарії Трегубової. Режисером кліпу виступила - Аліна Діанова, відома своїми багатьма музичними роботами, та щойно повернулась з довгої робочої практики у Лос Анжелесі.

Ідейним натхненником, автором музики та тексту, виступив - лідер гурту Олег Скрипка. Пісня ще була написана минулого року за проханням і у співпраці з Іваном Дорном для проекту Годний Год. Де і була опрілюднена у брейк - біт версії. Тепер же вона повстала у класичному рокешному вевешному стилі. І займе достойне місце у майбутньому альбомі "ВВ". Сам кліп надихає, настрій підіймає та допомогає дивитися з оптимізмом у майбутнє, та вже отримав попередньо схвальні відгуки від експертів муз - індустрії.5 views0 comments

Comments


bottom of page