top of page
Search

TUMAZAR надихнувся фільмом жахів і представив пісню «Сонце»!

Спогади з минулого та зниклі образи: TUMAZAR презентував трек «Сонце», історія якого почалась в дебютній пісні артиста.

Космічне звучання нової музичної генерації: молодий дивак з TikTok продовжує виплескувати душу та занурювати слухачів у сюрреалістичний світ власних думок. Цього разу - україномовним треком «Сонце» в стилі синті-поп, на написання якого співака надихнув фільм «Сяйво».


За словами артиста, пісня «Сонце» є логічним продовженням його дебютного треку ‘Rings of Saturn’: «Я писав цей трек вночі, після перегляду фільму «Сяйво». Так сталось, що мене надихають фільми жахів. Пісня — продовження історії попереднього треку… В кінці Rings of Saturn мене забирає чорний монстр і поглинає мої думки і душу… Дні стають чорними, як ночі, а ночі наповнюються тишею і жахіттям. І несе мене цей монстр від Сатурна до Сонця».

Під різні грані електронного саунду пісні TUMAZAR згадує спогади з минулого, зниклі образи і людей, які були зі співаком у певний момент його життя: «Кожен раз, коли ми дивимось на зірки ми бачимо щось, що існувало вже дуже давно… це спогади минулого».


«Сонце» звучить як легка меланхолія твого життя: просто увімкни сингл, закрий очі та занурся на 3 хвилини у ностальгію за минулим.


Незважаючи на те, що аудиторія ТikTok знає TUMAZAR за фановим контентом та уроками англійської, нещодавно він відкрився в музиці з нової, більш темної сторони та увірвався у світ шоу-бізнесу із дебютною денс-поп композицією “Rings of Saturn”.


4 views0 comments

Comments


bottom of page