top of page
Search

TUMAZAR зняв mood video за допомогою штучного інтелекту

Пустий кінозал, примари на великому екрані та екшн у фіналі: TUMAZAR представив mood-відео на свій другий сингл «Сонце».


У новому відео артист став одиноким глядачем прем’єри жахів у кінотеатрі, які вибралися з його снів у реальність.


У кадрі віртуальне переплелось з реальним: усі графічні образи та прототипи артиста були створені штучним інтелектом. На сюжет TUMAZAR надихнув фільм «Сяйво».


«Мій творчий процес зазвичай натхненний фільмами жахів, так було і цього разу. Я подивився фільм «Сяйво», після якого мені наснився досить дивний сон. Я вирішив його сублімувати в трек і, як наслідок, в mood video за допомогою штучного інтелекту. Просто описував йому англійською мовою максимально детально всі свої сни.» — розповідає TUMAZAR.


У відеороботі «Сонце» виникають образи і люди з минулого артиста, які були важливими для нього в певні періоди життя, а сьогодні стали лиш примарами на великому екрані.


«Світло, що залишає Сонце, доходить до нас приблизно за 8 хвилин і 20 секунд. Таким чином, коли ми дивимося прямо на Сонце, бачимо його минуле 8 хвилин тому… Тобто подорож до Сонця — це символ подорожі в минуле, у спогади», - ділиться думками артист.


3 views0 comments

Comments


bottom of page