top of page
Search

SLAVA KAMINSKA презентує перший альбом: ліричний лонгплей про кохання

Напередодні Дня закоханих співачка випустила 7 нових композицій про особисті історії зі свого життя.Слава Камінська, яка після закінчення роботи в гурті «НЕАНГЕЛИ» змінила вектор свого репертуару на більш гумористичний, вирішила поділитися своїми внутрішніми переживаннями про пережиті почуття, біль та кохання.


Наприклад, пісню «Имя твоё» співачка присвячує історії кохання з колишнім чоловіком, коли кохання трансформується протягом усього життя і знаходить продовження в дітях, а композиція «Пополам» розповідає про останні стосунки артистки, в ній вона співає серцем із усім болем, пережитим у період розставання.


У перший альбом Слави Камінської увійде 8 композицій про різні періоди її життя, і, за словами самої співачки, багато учасників тих подій впізнають себе у текстах пісень.


У роботі над альбомом взяли участь відомі автори, які створили найпопулярніші хіти у її творчій кар'єрі. Наприклад, пісні «Пополам» та «Имя твоё» були написані Юрієм Лемчуком – автором пісень «Роман» та «По клеточкам», а пісня «Рай» – Артемом Івановим, який написав для співачки композицію «Хорошо».2 views0 comments

Commenti


bottom of page