top of page
Search

Michelle Andrade представляє відвертий максісингл «Неприховане», створений під час війни.«Неприховане» – це дуже особиста музична історія, не тільки тому що в цих піснях вона відкриває слухачам справжні почуття, а й тому що вперше Michelle стала співавторкою всіх композицій. Вона сублімує накопичені емоції та переживання в музику. Це ніби емоційні гойдалки, де, на противагу гніву та болю, – сила, кохання й віра у світле майбутнє. Щира творчість – без хайпу та всього зайвого.

У трьох треках у новому звучанні та стилі – заклик не завмирати, жити «зараз», попри «невідомість», відкривати свої почуття, кохати, вірити, писати нову власну історію та світити в темряві ще яскравіше.


«Час»

Фокус-сингл, на який вийшов перший кліп із майбутньої відеотрилогії від режисера BONDAR’. На створення цієї пісні Michelle надихнув один із найскладніших життєвих моментів. Коли ти опиняєшся далеко від дому, все навколо здається чужим: люди, вулиці, звичаї… Майбутнє – як кришталь, а час ніби зупиняється. В цей момент головне – не скласти руки, а прийняти все, що відбувається навколо, і йти далі. Нагадати собі, що життя – це «сьогодні». Тож треба жити тут і зараз і писати нову власну історію.

«Світло»

Трек, сповнений ностальгії за минулим життям і спогадами про мирний світ. Michelle, як і мільйони українців по всьому світу, пережила за останній час багато різних подій та емоцій, її цінності змінилися: духовне переважило матеріальне, але головне – вона зберегла можливість бачити світло серед вогнів… і нести його через музику.

«Абсурд/Любов»

Іноді кохання – як емоційна гойдалка. Ви не можете бути разом, але й відпустити один одного – теж. Ти обіцяєш собі, що це в останній раз, але почуття сильніші за тебе. Залишається тільки віддатись бажанням, відпустити себе та знову розхитати цю гойдалку ейфорії всередині. Найінтимніший трек, у якому Michelle підпускає слухача дуже близько…
6 views0 comments

תגובות


bottom of page