top of page
Search

Kalush Orchestra feat The Rasmus - In The Shadows Of Ukraine.


Після успішних експериментів у музиці ще під час конкурсу, у гуртів виникла ідея записати спільну коллаборацію на трек “In The Shadows”, який отримав у новій версії назву “In The Shadows Of Ukraine”.


“Перший раз ми зустрілися з Kalush Orchestra на препаті ESC в Амстердамі. Вже це було емоційно, тому що ми знали, що в Україні йде війна і це дуже несправедлива ситуація, тому зустріч з цими музикантами була як зустріч з друзями, які ризикували втратити життя. Потім у Турині Kalush Orchestra звернувся до нас з ідеєю мешап-версії Stefania, The Shadows, Jezebel. Ми виконали мешап на вуличному концерті, і було відчуття, що відбувається магія. Я був вражений музикою Kalush Orchestra. Гра на флейті у поєднанні з бітбоксом викликали у мене мурашки на шкірі. Я такого ще не бачив у своєму житті. Це щось неймовірне. Мої напарники разом кажуть, що це блискуче. Таким чином ми всі надихнулися створити щось нове для запису, щоб ми могли поділитися цим з усіма”, - зазначив гітарист The Rasmus Ееро Хейнонен.

У свою чергу, для учасників Kalush Orchestra пісню “In The Shadows” можна вважати культовою.


“Мабуть всі українці мого віку і трохи старші чудово пам’ятають цей трек гурту The Rasmus. Мені було 17 років, коли я його вперше почув і часто переслуховував по декілька разів. Що скажу точно, я навіть ніколи не міг собі і уявити, що не тільки познайомлюся особисто з учасниками The Rasmus, а й ми разом заспіваємо кавер на цей культовий трек”, - говорить лідер гурту Kalush Orchestra, Олег Псюк.

В “In The Shadows Of Ukraine” - поєднання традиційного українського фольку, хіп-хопу та року. The Rasmus підспівує Kalush Orchestra українською мовою в мелодійній хоровій частині треку. Пісня має танцювальний ритм і піднесену атмосферу, хоча, на відміну від неї, лірика досить темна та має глибокі емоції, які зараз переживають усі українці.


“Нам одразу сподобалося оригінальне звучання Kalush Orchestra, оригінальне звучання українського фолку, співи, сопілка, реп, було надихаюче чути, що ця пісня може звучати саме так! Ми раді, що ця пісня отримує нове народження таким чином, а лірика видається сучасною тому, що відбувається в Україні та світі🇺🇦”, - поділився своїми враженнями від спільної роботи Лаурі Йоханнес, співзасновник і фронтмен рок-гурту The Rasmus.


Почувши фінальну версію треку, гурти вирішили візуалізувати його за допомогою спільної відео роботи. Коли зустрілися на зйомках кліпу, зізнаються, це виглядало, як зустріч старих добрих знайомих. А найголовніше те, що ця колоборація не тільки музична, а й передає те, що відбувається сьогодні в Україні.


“Ми раді були знову зустіртися з The Rasmus і попрацювати разом з цими крутими світовими музикантами, яких ми цінуємо не тільки за їхню музику, а й за підтримку України, за те, що вони не тільки професійні музиканти, а й щирі та відкриті люди. Разом ми прийняли рішення одразу робити кліп на пісню “In The Shadows Of Ukraine”, щоб люди не тільки змогли почути, а й побачити все те, що ми хочемо нашою новою роботою донести до світу”, - говорить Олег Псюк, лідер гурту Kalush Orchestra.

Над новим звучанням “In The Shadows Of Ukraine” працював саундпродюсер Антон Чілібі та Іван Клименко, а над відео — режисер Леонід Колосовський.


“У творчій команді було багато українців, а у режисера було чудове бачення чорно-білого відео. У ньому багато метафор історії України та сучасної України. Було відчуття, що кожен хотів докласти максимум зусиль для спільної мети”, - зазначив Лаурі Йоханнес, фронтмен гурту The Rasmus.


На цьому співпраця Kalush Orchestra та The Rasmus точно не закінчується. Попереду плануються багато сюрпризів, про які гурти обов’язково будуть інформувати вас у своїх соцмережах.


7 views0 comments

Comments


bottom of page