top of page
Search

DOROFEEVA у новому кліпі закликає українців долучитися до відбудови житла, зруйнованого ворогом

«Дім – це особливе місце для кожного з нас. Дім дарує неймовірне відчуття захищеності. Навіть, якщо навколо небезпека. Дім – це наша фортеця. Втратити дім – це одне з найтяжчих випробувань в житті» – ці слова, з яких починається відео, повертають нас до страшньої реальності, в якій щодня живуть українці


Останні тижні знов принесли біль та руйнування – 10 жовтня країна-терорист випустила понад 80 ракет по Києву, Запоріжжю, Харкову, Миколаєву, Львову та іншим українським містам та селищам, цього понеділка атакувала столицю дронами...За 7 місяців повномасштабної війни в Україні знищені 140 тисяч помешкань. Понад 230 тисяч українських сімей лишилися без житла, 90 тисяч українських дітей втратили свій дім – і це лише в містах і селах, що неокуповані ворогом.


Ворог руйнує наші домівки і життя. І це відбувається кожного дня, по всій країні. Але поки вони радіють тому, що гинуть мирні українці та руйнуються будівлі, ми ще сильніше тримаємося разом і допомагаємо один одному.“у твоїй душі” – не просто кліп на найпроникливішу пісню з нового альбому DOROFEEVA, а ще й спільна благодійна ініціатива з Волонтерським рухом “Добробат” (https://www.dobrobat.in.ua). Рух займається нагальним відновленням домівок, що постраждали внаслідок військової агресії російських окупантів. Минулого місяця завдяки єдності добровольців-добробатівців вдалося відновити понад 130 помешкань. Цим відео DOROFEEVA привертає увагу до надважливої проблеми – втрати дому, і напередодні найхолоднішої пори року закликає кожного та кожну донатити на відбудову пошкодженого через війну житла.На початку кліпу ми опиняємося у реальному домі Наді, наповненому спогадами, речами, залишеними на тих самих місцях – саме тут вона зустріла війну і провела перші дні:


«Це кліп, в якому мені не довелося нічого грати. Всі емоції знімалися з перших дублів – справжні сум, біль, страх, здивування… Коли я вперше зайшла до будинку, торкалася всього навколо, як у кіно. Побачила, скільки в мене було косметики, скільки речей, скільки всього – і зрозуміла, що це вже більше непотрібне. Те, без чого я не могла раніше обійтися, стало незначущим. Цінності змінилися». Надя згадує своє радісне та щасливе дитинство, коли вона тільки мріяла стати артисткою та розпочинала шлях до своєї мрії…


До війни тут, у с. Горенка Київської області (де проходили зйомки), жила українська родина, якій вдалося врятуватися: «Коли я під’їжджала, бачила пошкоджені та зруйновані будинки, людей, дітей, в мене перехопило подих, всередині все стискалося. Емоції від побаченого дуже глибоко б’ють! Я весь час уявляла людей, які жили там. І навіть поспілкувалася з сім'єю, в чиєму домі ми знімали. Бабуся розповіла мені історію, як колись просила зробити великий погріб, і всі з нею сперечалися – а потім цей погріб врятував життя наших хлопців-військових. Вона розповідала це і плакала”.


І скільки таких зруйнованих життів…!


Режисером кліпу виступив Антон Штука, який з початку війни займається волонтерською діяльністю. Він об'їздив майже всю Україну, чув безліч драматичних і унікальних історій, бачив безліч зруйнованих будинків і життів – ці відчуття він вклав у відео.


Давайте накриємо спільним плащем всіх, хто потребує допомоги. Ми разом маємо докласти максимум зусиль, щоб допомогти маленьким і дорослим українцям повернути свої мрії та відбудувати рідні домівки!!


1 view0 comments

Comments


bottom of page