top of page
Search

«Я кохаю тебе космічно»: Нікіта Кісельов випустив прем’єру пісні для всіх закоханих


2 березня, на початку весни, композитор та співак Нікіта Кісельов презентував відеороботу на нову пісню «Романтично», сніпет на яку одразу підхопила аудиторія, охарактеризувавши її, як пісню кохання та першого весільного танцю.

У музичному відео співак виконує трек з відкритого кузову білого пікапа. Умовна сцена стоїть біля центрального РАГСу у Києві, коли звідти виходять новоявлені пари після розпису. В зйомках взяли участь справжні закохані, які вже чули «Романтично» у соціальних мережах, а однією з героїнь кліпу стала мама виконавця.


Пісня запала у душу кожному, кому знайомо прекрасне почуття – кохання. Тому було прийнято рішення випустити повну версію пісні раніше запланованого часу.

«Цей трек став особливим для мене, бо я вперше зізнаюсь, що моє серце наповнилось коханням. Мої слухачі підхопили цей вайб, і саме їхня активність в коментарях та залученість в цей трек, надихнули мене випустити пісню раніше, ніж я планував. На мою думку, це знак, що вона потрібна людям, і дарує їм такі необхідні та космічні емоції», – поділився Нікіта.


Нагадаємо, що у січні співак випустив колаборацію з Наталкою Денисенко, це був «Прохолодний» альбом.


36 views0 comments

Comments


bottom of page