top of page
Search

Час Слави Камінської на музично-розважальному телеканалі «InRating»

Updated: Dec 12, 2021Якщо Ви вважаєте, що хіт-паради на музичних телеканалах – це нудно та нецікаво, то ви маєте подивитись авторський чарт від епатажної та яскравої Слави Камінської. Зірковий плейлист, у якому Слава презентує своїх друзів - улюблених артистів українського шоу-бізнесу.

Сольна кар’єра Слави Камінської розвивається стрімко та успішно. Співачка вже презентувала декілька своїх пісень, серед яких «Слава Богу», «911» та україномовна "Подзвони". Пісні користуються значною популярністю та потрапляють до музичних хіт-парадів країни на топові позиції. Нещодавно артистка здивувала прихильників новиною: тепер всі шанувальники Слави можуть побачити її власний хіт-парад на телеканалі «InRating».


На її авторському телепроекті «Час Слави» співачка з гумором ділиться своїми думками про артистів та їх пісні. Сам чарт особливий тим, що ведеться у легкій та позитивній формі і, звісно, з неповторною харизмою та стилем Слави. У першому випуску Камінська навіть додала у свій музичний лист екс-колегу з гурту «Неангелы» - Вікторію Сміюху. Як ми знаємо між артистками виник конфлікт. Тож реакція Слави стала достойною відповіддю на заяви Вікторії. Подивитись ефір ви зможете на телеканалі InRating у п’ятницю та неділю о 20-00.Авторські хіт-паради вже завоювали прихильність глядачів телеканалу «InRating». В ефірі національного інтерактивного телеканалу діляться своїми фірмовими добірками хітів у авторських проектах DJ NANA, DJ LAGANZA, Валерія Крук та інші зіркові особистості. Тож, чекаємо на нові проекти зірок у всесвіті InRating. Дивитись телеканал можна у всіх телеоператорах країни (Megogo, Volia, YouTV Sweet TV та багато інших операторів).


14 views0 comments

Comments


bottom of page