top of page
Search

“Хай нам, брате, пощастить”: у новому кліпі YARMAK показав, як війна змінила життя побратимів

Реп-виконавець, військовослужбовець ЗСУ YARMAK презентував кліп на пісню “Хай нам, брате, пощастить”. Пісня була написана на сході під час однієї з місій в складі “Культурного десанту”* і презентована в листопаді в один із найдовших блекаутів. Музику до неї створив музикант Олександр Чемеров.

Кліп показує, як кардинально змінилося життя сотень тисяч хоробрих людей, які взяли в руки зброю і стали на захист України. На кадрах можна впізнати, зокрема, тенісиста Сергія Стаховського, актора театру та кіно Володимира Ращука, музиканта, лідера гурту “Бумбокс” Андрія Хливнюка, білоруських ультрас – Ігоря Номана (“Янкі”) та Андрія Трацевського (“Безсмертний”), стилістку студії “Квартал 95” Шуру Рязанцеву, поета Павла Вишебабу, музиканта Колю Сєргу, президента всеукраїнської федерації STREET WORKOUT UKRAINE Дениса Мініна, скрипаля Мойсея Бондаренка, захисника Маріуполя та “Азовсталі” Давида Касаткіна (“Хімік”), Героя України, льотчика KARAYA, самого реп-виконавця YARMAK, а також загиблого на полі бою у вересні вболівальника “Динамо” Максима Яловцова (“Регбіст”). Робота покликана показати, скільки серед нас справжніх супергероїв, а також підтримати бойових дух побратимів вижити і перемогти в цій жорстокій війні.


“Життя абсолютно кожної родини в Україні змінилося. Люди, які абсолютно ніколи в житті не збиралися брати в руки зброю, сьогодні боронять нашу країну та світ від царства зла та темряви. Не тільки Україна, а й весь цивілізований світ під загрозою, і сьогодні саме ці хоробрі воїни честі виборюють спокій і демократію. Попереду – вирішальна фаза війни, дуже складна і кривава. Ми потребуємо більше людей для контрнаступу, щоб пробити оборону ворога, звільнити окуповані ворогом території і перемогти, інакше отримаємо «Афганістан» на своїй землі. Ця війна для нас священна і ми маємо бути згуртованими і вмотивованими як ніколи, зробити більше чим ми робили завжди в своєму житті.” – коментує YARMAK.*Підрозділ «Культурний Десант» – це об’єднання відомих українських митців,військовослужбовців, спрямоване на зміцнення бойового духу і морально-психологічного стану українських військових та жителів деокупованих територій, культурне об’єднання людей по всій Україні. Підрозділ регулярно виступає перед військовими на лінії фронту, у військових госпіталях, у частинах рятувальників, дає концерти в деокупованих містах, зокрема, в лікарнях та бомбосховищах. На рахунку підрозділу — понад 700 концертів. Засновником «Культурного Десанту» є співак та військовослужбовець Коля Сєрга. Серед учасників об’єднання — реп-виконавець YARMAK, скрипаль Мойсей Бондаренко, поет Павло Вишебаба, музикант Олександр Чемеров.


4 views0 comments

Comments


bottom of page