top of page
Search

У новому кліпі співачка Анна Трінчер гарячими танцями розтопила свого партнера

Нещодавно відома співачка, інфлюенсерка та секс-символ українського шоу-бізнесу Анна Трінчер випустила нову пісню “Очі”, яка продовжує розкривати новий виток її творчості та встигла стати трендом в ТікТок і мантрою кохання. А вже сьогодні співачка презентує найтанцювальніший свій кліп зі справжньою гарячою пристрастю.

Очі, як магічний інструмент, що грають з серцями закоханих і водночас допомагають прожити найпотаємніші почуття в житті партнерів. У відеороботі Анна намагається привести до тями своє кохання, розбиваючи лід зі замороженого партнера, крига дає тріщину, а від її дотиків і гарячих танців він починає танути.


“Очі – це дзеркало душі, через них ми потрапляємо кудись глибше, читаємо думки та емоції інших. У моїй новій відеороботі присутні не тільки палкі танці з моїм партнером, це образ тих самий закоханих, які попри все знайдуть вихід, аби доторкнутися подушечками пальців та відчути тепло одне одного. Також не можу не зазначити, що це мій перший кліп з такою кількістю хореографії та дуже важкою підготовкою. Разом з балетом ми завжди відпрацьовуємо на всі 100%, але у відеороботі “Очі” ми в тисячу разів примножили свої сили та енергію, і це читається в наших рухах, адже це нереальна віддача своїй праці. Я не просто працювала на камеру я кайфувала від процесу”, – коментує співачка.


12 views0 comments

Comments


bottom of page