top of page
Search

«Танцюю, як в останній раз»: Оля Полякова презентувала перший кліп за останній рік

Танець за життя — саме цим співачка вражає глядача у своїй новій відео роботі на головний сингл з майбутнього україномовного альбому, прем’єра якого відбудеться менше ніж за місяць.


Режисерами відео виступили Дмитро Шмурак, відомий своїми хітами для Олі, як: «Королева Ночи», «Эй, Секундочку», «Ночная Жрица» та «Бывший» і фешн-фотограф Соня Плакидюк, яка створює художній образ Полякової вже протягом досить тривалого часу.


«Оля безумовно ікона українського шоубізнесу. Створювати нову роботу з нею завжди виклик, задоволення та неперевершений результат. Саме тому наш творчий дует з Сонею чудово прикрасив цю чуттєву пісню», - коментує співпрацю Дмитро Шмурак.


«Я дуже рідко знімаю відео, але завжди лише для тих, кого дуже тонко відчуваю. Оля — саме та, для кого хочеться робити щось особливе і витончене. Сподіваюсь, нам з Дімою вдалося створити чуттєву allusio на пташку Фенікс, що буквально переродилася з попелу свого минулого життя і розпачу для того, щоб жити й вірити у краще», - говорить Соня Плакидюк.

«Танцюю, як в останній раз» - це історія, яка відома майже кожній жінці, що опинилася на розпутті та переживає складний період стосунків зі своїм коханим. Це сповідь сильної жінки, яка попри обставини обирає життя й виплескує увесь свій біль крізь танець до повного катарсису.


Автором нової жіночої лірики Полякової виступила Оля Бажана.


Особливої уваги в кліпі заслуговує образ співачки, який підкреслює її ідеальні пропорції, від дизайнерського дуету MÜ production. Саме їм належить авторство найвідоміших костюмів Полякової з шоу «Королева Ночі», «Все буде добре», «Нова Снігова Королева», «Маска» та інші.

Нова відео робота вже доступна для перегляду на YouTube-каналі артистки.3 views0 comments

Comments


bottom of page