top of page
Search

Сучасна українська етнічність в новій пісні ALISA - «На товчку»

В той час, коли одразу два треки ALISA в дуетах з YARMAK та Tricky Nicki посідають верхні рядки українських музичних чартів, артистка випускає новий хіт, цього разу сольно.

«На товчку» - українська народна пісня, яка в прочитанні молодої співачки набуває сучасного танцювального звучання. В ній багато гумору та оптимізму - типових рис характеру українців. Навіть у найтемніші часи ми продовжуємо боротись і бачити радість у побутових речах.


У новій роботі “На товчку” ALISA вже традиційно повертається до витоків української музичної спадщини, осучаснює народні мотиви та дарує позитив у ці складні часи.


«Пісню «На товчку» я вперше заспівала у 6 років. Пам’ятаю, як стояла на сцені у національному костюмі, величезних червоних чоботах, з хустинкою на голові. Сьогодні захотілось переспівати трек в актуальному саунді, щоб його слухали мої однолітки. Ми додали танцювальний дроп, але залишили народні мотиви. Хочу, щоб ця пісня стала світлим промінчиком сонця для кожного українця у ці складні часи. Адже сміх - ознака перемоги», - коментує ALISA.


У сучасному денс-аранжуванні співачки народна пісня "На товчку" може сміливо конкурувати з синглами нового часу у плейлистах слухачів.


1 view0 comments

Comentarios


bottom of page