top of page
Search

Суспільне оголосило довгий список учасників Нацвідбору на Євробачення-2022


Суспільний мовник назвав імена 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Список учасників:

 1. Alina Pash

 2. AMARIIA

 3. Barleben

 4. DOdoBro

 5. Cloudless

 6. FIZRUK

 7. Gorim!

 8. IDXO

 9. Kalush Orchestra

 10. LAUD

 11. Laura Marti

 12. Michael Soul

 13. Our Atlantic

 14. Oyedamola

 15. ROXOLANA

 16. Schor

 17. SHY

 18. Sofia Shanti

 19. SOWA

 20. The blue artic

 21. The Tape Machine

 22. Victoria NIRO

 23. WELLBOY

 24. АНЦЯ

 25. Віка Ягич

 26. Східзахід

 27. Юлія Тимочко

«Через пандемію Нацвідбір не проводився з 2020 року, за цей час в українських музикантів явно накопичилася енергія та матеріал і гідних заявок було дуже багато! Однак на цьому етапі великої кількості суперечок серед оргкомітету не було і довгий список сформувався доволі швидко. Але боротьба іде за 8 місць у фіналі, тож найзапекліші суперечки попереду!» — прокоментував Ярослав Лодигін, член правління Суспільного, відповідальний за платформу телебачення.

Уже наступного тижня буде оголошено список фіналістів та відбудеться жеребкування між ними для участі у фіналі.

Фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займається компанія «Френдс Про ТВ», яка також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення ПКЄ-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.

«Заявок цього року було дуже багато. Така увага до конкурсу дуже приємна. Я думаю, що успіх Go_A надихнув учасників цього року брати участь у Нацвідборі на Євробачення-2022. А рівень підготовки артистів різний, тому що є вже й молоді зірки, і досить відомі виконавці, а є й абсолютні дебютанти, групи, які, наприклад, під час пандемії вирішили почати свою музичну кар’єру. Абсолютно в різних жанрах. Це дуже цікаво і демонструє, що Україна — співоча країна, яка опановує абсолютно різні музичні напрямки.

Сформувати лонглист було нескладно, тому що до лонглиста потрапило багато виконавців. А от зробити шортлист, де буде тільки вісімка фіналістів, — оце вже буде справа дуже складна», — розповів Олексій Гончаренко, продюсер та керівник компанії «Френдс Про ТВ».

Зазначимо, що Суспільний мовник отримав 284 заявки на участь у Нацвідборі.

Нагадаємо, Суспільний мовник, як член Європейської мовної спілки, є організатором Національного відбору на участь у 66-му Пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. Великий фінал відбудеться в арені Pala Olimpico 14 травня. Півфінали — 10 та 12 травня.

0 views0 comments
bottom of page