top of page
Search

Співачка MAKSIUTA презентувала новий кліп ILLUSIONS, знятий в найкрасивішому університеті України

Новий атмосферний трек ILLUSIONS, написаний співачкою MAKSIUTA, ретранслює меседж про те, що часто в житті важливі речі виявляються ілюзією, фантазією, «розсипаючи на частки міф», залишивши лише спогади.


Кліп на пісню був знятий в Києві, в НТУУ «КПІ» - одному з найстаріших університетів України, який вже давно став меккою для відеопродакшена. Головні герої - класичні типажі студентського життя - хороша дівчинка і брутальний хуліган. Протягом всього відео внутрішні фантоми героїні, що втілюють різні емоції, всіляко заважають їй зустрітися з тим, хто насправді виявляється просто ілюзією.
«Це дуже важлива для мене пісня. Вона була написана і записана в США, відео знімали в Україні. Мені хотілося зібрати емоції і енергії з усього світу. Коли я надіслала сингл режисерові Станіславу Морозову, він відразу запропонував мені сюжет, який відгукнувся. По-перше, я люблю Київ, його людей і архітектуру. А КПІ - саме той самий університет з молодіжних американських серіалів. Все зійшлося», - говорить співачка.
11 views0 comments

Commentaires


bottom of page