top of page
Search

Сексуальна та небезпечна українська співачка Julia Belei повертається в український шоу-бізнес.

Українська співачка Юлія Белей з початку повномасштабного вторгнення знаходиться в Польщі, де активно займається благодійною діяльність та допомагає своїй державі. Минулого року Юлія виступала на польському фестивалі Wakacyjna Trasa Dwójki в Сопоті, де і познайомилася з відомим британським аристом Томасом Сайксом та польским DJ Komodo. Він відомий DJ Польщі та не тільки, на його рахунку 200 млн переглядів кліпу на пісню «Died In Your Arms». Британець композитор Томас Сайкс - офіційний голос Komodo. Тоді у виконавців виникла ідея зробити творчу колаборацію.

«Не кожен має можливість співпрацювати з ним. І для мене, як українки було важливо виконати свою роботу на високому рівні» - каже Юлія.


Результат – новий танцювальний трек «Назад і вперед».


Пісня розповідає про стосунки, коли двоє людей постійно закохуються та розлучаються, але врешті їхній зв’язок настільки міцний, що вони завжди вирішують залишатися разом. «Як татуювання» на шкірі вони прилипли один до одного. Сингл — це готовий до літа танцювальний поп-гімн. Клубний ритм супроводжуватиме слухачів з першої ноти.Трек написаний і спродюсований Томасом Сайксом та DJ Комодо. Пісня вже крутиться в українському радіоетері.Музичне відео буде знято незабаром і вийде наприкінці травня, щоб додати ще більше енергії релізу.


5 views0 comments

Comments


bottom of page