top of page
Search

Світло кохання у темні часи: Lida Lee презентує першу авторську пісню “З тобою” про силу любові


Кохання – почуття, що зігріває та оберігає нас навіть у найтемніші часи. Під час повномасштабної війни кохання проходить особливе випробування на міцність: між чоловіком та жінкою, родинами та рідними одне одному людьми. Попри всі труднощі, любов – та сила, що тримає кожного з нас на плаву.

Українська співачка та засновниця волонтерського штабу Lida Lee презентує першу авторську пісню “З тобою” про силу почуттів, які світять особливо яскраво під час блекаутів по всій Україні.


“З тобою” – пісня про мої почуття, насамперед. Про почуття, які ми оберігаємо від зайвих очей. Про кохання, присмак якого тільки загострюється у часи випробувань. Про відчуття світла та тепла, коли за вікном темрява та холод”, – розповідає артистка.


“Все що я люблю – пов'язано з тобою!” – співає артистка у своїй новій роботі, розповідаючи про місця, речі, аромати та спогади, які нагадують кожному про своє “Люблю”.


Після завершення співпраці з “MONATIK CORPORATION”, Lida Lee зібрала нову команду менеджменту та звукозапису. Разом з новою командою – артистка почала піднімати важливі соціальні теми, активно підтримувати співгромадян своїми виступами на благодійних концертах залишаючись весь час в Україні.

“Як на мене, кохання не просто врятує світ. Кохання створює та наповнює світ теплом та сяйвом. Війна навчила помічати, цінувати та дорожити нашими почуттями до найрідніших. Моя місія – закарбувати стан мільйонів українців у рядках “З тобою”, – додає Lida Lee


У недавньому інтерв’ю програмі “ЖВЛ” на телеканалі ТЕТ зірка зізналась: саме завдяки коханому вона легше пережила перші місяці повномасштабного вторгнення. А зараз через силу любові має більше енергії для творчості.

Окрім пісні, співачка активно працює над випуском відеороботи до треку. У ній Lida Lee візуалізує кохання та продемонструє глядачу силу і світло почуттів у найтемніші часи.


4 views0 comments

Comments


bottom of page