top of page
Search

Перше кохання - найкращий тренд Тік Току! Про це, і не лише у новому кліпі гурту ТОК «Ромашки»

Група СТРУМ стрімко набирає обертів у творчості і завойовує визнання серед професіоналів шоу-бізнесу. І сьогодні, артисти вкотре радують прем'єрою кліпу на нову пісню «Ромашки». Тема, яка близька закоханим як просунутим тінейджерам, так і дорослим поколінням.

⁃ «Ромашки» — кліп, який показує багатогранність дівчаток і водночас передає настрій «першої закоханості». Як кажуть, дівчата з групи СТРУМ: «Перше кохання - найкращий тренд Tik Tokа!». І тут, я погоджуся, адже це почуття - щось яскраве, ніжне та чудове! Його не приховаєш під час зйомки! Тому дівчата порадують глядачів у кліпі своїми щирими емоціями, нереально яскравими стильними образами та безперечно проникнуть у ваші серця своєю енергією, - коментує режисер Ян Запольських із PARADIZ PRODUCTION.

Дівчата гурту ТОК поділилися, що історія, про яку вони співають у новому кліпі, заснована на реальних подіях цього літа, однієї з учасниць колективу:

⁃ Не приховуватимемо, в однієї з нас справді так усе й було: перші побачення, ромашки, ніжні погляди, і людина, яку вона зустріла одного разу... і ми, як одна родина підтримували нашу подругу, готували до кожного побачення і давали безцінні поради! А потім вирішили передати цей чудовий досвід і незабутні почуття нашим слухачам. Бажаємо, щоб у кожного в житті була справжня


4 views0 comments

Comentarios


bottom of page