top of page
Search

Осіння, тепла, але трохи з сумом, прем’єра пісні «Листопад» від ліричної душі KOLA.

Листопад – це час, коли тобі навіть подобається побути сумним, на самоті, чомусь саме в цей період відбувається згасання любові, в співачки це було не один раз, тому вона дуже хотіла передати цей спектр емоцій саме піснею. Місяць ностальгічний і саме тому ця пісня має таку назву, бо коли кохання згасає, все одно залишається його відлуння в душі, того палкого почуття, яке насправді ще дихає в людині, але вже немає продовження. Опале листя символізує дорогі серцю моменти, що перетворилися лише на спогади, деякі з яких хочеться зібрати та залишити між сторінками книги життя. А безкінечний дощ – як символ постійних сварок, непорозумінь та відсутність варіантів збереження всього того, що ще нещодавно було таким важливим.

Кожна пісня співачки KOLA – це її історія, віддзеркалення душі, переживань та власного досвіду, тому композиція заворожує щирістю виконання, а ліричне аранжування викликає бажання слухати на повторі. 


«В пісні я хотіла передати стан закінченні відносин, коли ти вже розумієш, що точно далі нічого не буде, і тобі сумно від цього, бо любов ще жива, вона вже не так сильно дихає, але все одно є, так само, як і звичка. Це як закінчується табір, де тобі було добре, а інколи і не дуже, і ти ніби вже й хочеш додому, але ж і їхати не хочеш. Кожна людина зустрічається не просто так, всі ми беремо якісь уроки в один одного. Але ніщо не вічно. 

І як би ми не хотіли триматися за минуле, колись його треба буде відпустити, і тільки потім ми розуміємо, що зробили все правильно. Але саме в цій пісні я хотіла передати ось цей період, коли ти не можеш повірити, що все закінчилося», – прокоментувала прем’єру співачка.


4 views0 comments

Comments


bottom of page