top of page
Search

Оля Полякова готує нове шоу «Доросла дівчинка»

Учора, 26 жовтня, співачка завершила епоху «Королеви Ночі» грандіозним концертом у Палаці Спорту та заявила про підготовку нового шоу!

«Королева ночі» — один із найгучніших проектів українського шоу-бізнесу, який приніс Олі Поляковій статус «найспівачки, що гастролює» в країні. Загалом Полякова виходила із цим шоу до глядачів близько 400 разів, що є абсолютним рекордом. Сумарно цю програму побачило близько 10 мільйонів людей, включаючи стадіонний виступ у Львові (35 тисяч осіб), десятки трансляцій на телебаченні та два всеукраїнські тури.


На брифінгу співачка зізналася, що вже працює з командою над концептуально новим шоу «Доросла дівчинка», яке за прогнозами український глядач побачить уже навесні 2022 року.

Фінальний концерт у Палаці Спорту не обійшовся без цілого ряду спецсюрпризів. Оля Полякова представила публіці нову пісню, що ще не вийшла: україномовний дует з DZIDZIO «Щасливі люди». Цей трек стане саундтреком до різдвяної комедії «Зірки за обміном», спродюсованої співачкою, яка вийде у прокат 1 січня 2022 року. Вперше на сцені Палацу Спорту прозвучали хіти з репертуару Полякової, які раніше не входили до оригінальної програми «Королева Ночі»: «Білий танець», «Нічна жриця», «Гей, секундочку», «Доросла дівчинка».

Вже традиційно "Королева Ночі" вражала глядачів своїми сценічними масштабами. Нагадаємо, що всього для учасників шоу було пошито 183 костюми, з них понад десяток костюмів та образів за вечір міняє сама співачка. Загалом для реалізації шоу-програми знадобилося 650 світлових приладів, а загальна вага світла, декорацій, обладнання, реквізиту, всієї необхідної техніки становила 245 тонн. Сама сцена-трансформер була розроблена за спецзамовленням і включала дев'ять сценічних майданчиків.8 views0 comments

Comments


bottom of page