top of page
Search

Нове звучання: DANTES випустив кавер на трек Євгенії Власової “Ветер надежды”

Співак, блогер і телеведучий Володимир Дантес представив нове звучання треку Євгенії Власової “Ветер надежды”. Свою версію пісні він презентував на першому сольному концерті в грудні, а тепер кавер доступний на музичних платформах та YouTube для всіх.«Мені завжди подобалася Євгенія Власова, як вона виглядає та як співає. Вона надзвичайно класна артистка! Женя співає “Ветер надежды” дуже тепло та ясно. Мені хотілося зробити щось подібне. Але вийшло навпаки – я зробив її важчою за допомогою аранжування.


Насправді ця пісня може бути будь-якою. Я вдячний Жені, що вона дозволила виконати цей трек і радий, що можу дозволити собі співати пісні, які подобаються», – коментує Володимир Дантес.


«У свій час піснею “Ветер надежды” цікавилися і Алан Бадоєв, і Юрій Нікітін для своїх артистів. Тоді я не відчувала потоку, аби поділитися піснею.


Зараз відчуваю, що це саме той момент, коли можу поділитися нею. Роблю це з великою радістю, адже шалено люблю Дантеса та Надю Дорофєєву. Ця пара для мене абсолютно унікальна. Тож ділюсь цим потоком на благо», – коментує Євгенія Власова.За словами Дантеса, нова версія треку народилася за одну репетицію перед концертом. Він одразу розумів, як має звучати кавер. Разом із саунд-продюсером та композитором Ігорем Кириленком артист зробив аранжування, додавши хор та електрогітару.


"Коли робиш те, що дуже подобається, те, що ти любиш, то працювати над цим суперлегко", – додає Дантес.


Прем'єра пісні Євгенії Власової відбулася у 2003 році разом із однойменним альбомом.20 views0 comments

Comments


bottom of page