top of page
Search

Незламні: Блекаут в Одесі не завадив глядачам заспівати з Максом Барських улюблені пісні

Благодійний концерт співака зібрав понад 180 000 грн на підтримку ЗСУ. Одесити в коментарях дякують музиканту за особливу енергетику та емоційність, назвавши виступ «променем світла у темряві».


Днями Макс Барських відіграв благодійний концерт в Одесі. Співакові вдалося зібрати понад 180 тис. грн на автівки для ЗСУ на бахмутському напрямку. Їх отримає 28 бригада 1 рота 1 батальйон 2 взвод. Сам Макс написав у своїх соцмережах наступне:

«Учора в Одесі я побачив справжній black out: вулиці в темряві, будинки в темряві. Але незалежно від обставин люди усміхаються. Жителі цього міста — це те, що світить в Одесі найяскравіше. І вчора ми випромінювали це світло разом! Одесо, дякую вам за емоції, дякую за вашу щирість та незламність попри обстріли й темряву. Ви — неймовірні! Побачимось незабаром!» - прокоментував музикант.

На концерті пролунали найкращі хіти музиканта, а також треки-символи національного супротиву, написані Барських під час війни. Сюрпризом для відвідувачів став спільний виступ Макса зі співачкою ETOLUBOV, з якою музикант нещодавно записав дует на трек «Римую». Також на концерті вперше пролунав наживо англомовний реліз синглу Before We Say Goodbye. Після виступу Барських поділився з прихильниками своїми враженнями:

“Живе виконання нового треку завжди дуже зворушливе. Радий, що прем‘єра Before We Say Goodbye відбулася саме в Одесі. Знаю, що ви розумієте мої пісні будь-якою мовою, і для мене це дуже важливо. Адже змісти не втрачають своєї глибини залежно від мови…Я люблю вас, українці. З вами завжди, як в одній великій сім‘ї. Завдяки вам на концерті в Одесі вдалося зібрати понад 180.000 грн на автівки для ЗСУ на бахмутському напрямку. Їх отримає 28 бригада 1 рота 1 батальйон 2 взвод. Разом до перемоги! Побачимось у Києві!” - написав на своїй сторінці в Instagram Макс.3 views0 comments

Comments


bottom of page