top of page
Search

Незламна Люся Кава представила пісню «UKRAINIAN GIRL», яку написала для конкурсу Євробачення.

Нова пісня «UKRAINIAN GIRL» - про сильних жінок, які зараз на фронті і тих, які тримають тил, а також це подяка всьому демократичному світу, який підтримує Україну та українців.


«Я ніколи не мріяла про сцену Євробачення, але після виходу пісні «Незламна» мені почали писати в соціальних мережах, що я маю написати пісню і спробувати свої сили на національному відборі. Так в мене народилась пісня «UKRAINIAN GIRL» про сильну українську дівчину.» - поділилась Люся Кава.


Хоч співачці і не вдалось презентувати «UKRAINIAN GIRL» на національному відборі в грудні, так как журі не відібрали її для фінального концерту. Люся випускає цю музичну роботу, чим проявила свою незламність та силу. Таким вчинком вона закликає всіх ніколи не опускати руки та вірити в себе, свою справу.

Вже більше року українці борються за свою свободу, тому інколи наступають моменти зневіри. Музика завжди слугує моральною допомогаю, співачка сподівається, що її музика стане підтримкою для тих, хто її потребує.

Весь світ вірить в нашу перемогу та допомагаю нам, з цією підтримую ми стаємо сильнішими.


Разом з командою відзняли відео, в кліпі прийняв участь військовий , який в мирному житті був музикантом, барабанщиком - Вадим Чорноволенко, старший солдат.

Ідея кліпу належить співачці, яку реалізувала команда режисера Антона Пожидаєва.


1 view0 comments

Comments


bottom of page