top of page
Search

Макс Барських та авіалінії SkyUp Airlines оголосили про початок глобального співробітництва

Тепер «Just Fly» зустрічатиме всіх пасажирів на борту українського лоукостера по всьому світу. Цей випадок стане частиною історії національної авіації, так як подібне злиття брендів відображає масштаб і креативний підхід до створення аудіовізуального сприйняття компаній.«Just Fly» — це маніфест добра й світла, — коментує керівник відділу маркетингу SkyUp Airlines Маріанна Григораш. — Таке позиціонування співзвучно духу компанії, і ми дуже раді, що наша колаборація з Максом Барських і агентством Badoev ID вийшла такою сильною, торкнулась серця багатьох людей не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Наша візія як українського авіаперевізника — стати гордістю своєї країни і розповісти про неї всьому світу. «Just Fly» повертає ту саму спрагу і задоволення від пригод і подорожей, які ми почали втрачати через глобальну ситуацію в світі, і саме з цим треком зовсім скоро буде починатися кожна подорож пасажирів SkyUp Airlines ».

Global-саундтрек від Макса Барських «Just Fly» — наступний органічний етап продуманих і глобальних змін авіакомпанії. Раніше була представлена ​​нова форма для співробітників SkyUp Champions у колаборації з українськими фешн-брендами, яка ламає всі шаблони того, як мають виглядати бортпровідники. Кліп-мюзикл «Just Fly» від Барських та Бадоєва підхоплює помаранчеву хвилю і перетворює символіку авіаліній в новий тренд.«Just Fly» за 6 днів після прем'єри подолав позначку в 7 мільйонів і потрапив в тренди YouTube України, Росії та Білорусі. TikTok-челендж #justflybaby набрав більше 11 мільйонів переглядів і понад 4,5 тисячі відзнятих відео, а пісня очолила плейлисти Spotify відразу в декількох європейських країнах: Німеччині, Швейцарії, Румунії, Угорщині та Польщі — вперше за всю кар'єру артиста.

За масштабну синергію образів й смислів Макса Барських та SkyUp Airlines відповідає рекламне агентство Badoev ID. Це перша гучна заява компанії в сегменті «celebrity marketing». Дана колаборація презентує почерк Badoev ID: «Ми щасливі, коли ДНК наших партнерів органічно поєднуються, створюючи значущі проекти, як за формою, так і змістом. Це початок великої історії, і ми щасливі бути у її витоків».4 views0 comments

Comments


bottom of page