top of page
Search

Лірична душа KOLA випустила прем’єру нового треку «Літачок»

Лірична душа KOLA випустила прем’єру нового треку «Літачок» про швидкоплинність часу, про те, що ніщо не вічно, і треба цінувати кожну хвилину життя!

У постійному русі під тиском великої кількості подій та новин, які залишають на серці рани та погіршують моральний стан, забуваються прості, але важливі речі. KOLA своїм треком нагадує, що час летить, й нікому невідомо, що буде далі або навіть завтра.


Отже, саме зараз варто зупинитися і зателефонувати друзям, відвідати батьків чи виконати давню мрію, зробити щось хороше, не відкладаючи на завтра.

Завдяки притаманній KOLA манері виконання та глибокому за сенсом меседжу, пісня

торкається душі та навіює ліричний настрій, але при цьому її ритмічний стиль породжує

бажання трохи рухатись у темпі треку.


«Ця пісня про час. Про важливість жити сьогодні, не в минулому, не в майбутньому, інколи дивитися на небо, обіймати дерева. У вирі подій головне не втратити себе, не поспішати, але й не байдикувати, розвиватися, допомагати один одному та бути свідомим. Час допомагає стати більш дорослим, розумним, знайти себе та своїх людей, кожен день є важливим, бо це крок вперед – завжди!


Пам’ятай, що саме ти є диригентом свого життя і тільки ти можеш у будь-який момент змінити його на краще: будь добрим та посміхайся серцем, кохай себе, людей, природу, цінуй кожен момент, кожен день, сьогодні це важливо як ніколи…


Та зараз насправді дуже хочеться прискорити час, і одна єдина причина, чому виникає таке бажання, це, щоб якомога швидше почути про нашу перемогу!», – прокоментувала прем’єру співачка.


2 views0 comments

Comments


bottom of page