top of page
Search

Гурт KALUSH разом із «Сальто Назад» і Skofka дали друге життя треку «Сонячна» та зняли відео на неї


KALUSH, «Сальто Назад» і Skofka представляють шанувальникам спільну роботу – ліричну композицію «Сонячна». Це ремейк, який зберіг загальний зміст та посил однойменної пісні, яка побачила світ у 2015 році. У спільній роботі артистів поглиблюється певний мікс реггі та хіп хопу, а реп — родзинка, що додає динаміки та робить трек багатогранним. — Радий, що така особлива для Ванька (Іван Клименко — продюсер гурту KALUSH, учасник та автор пісень гурту «Сальто Назад», — ред.) пісня, яку він присвятив своїй дружині, отримала новий подих, нове життя вже з новими артистами лейблу ENKO. Щасливий бути частиною легендарної пісні з новими артистами української сцени, - коментує нову роботу Олександр Слободяник (Таб), фронтмен гурту «Сальто Назад».


У свою чергу Олег Псюк (aka Псючий Син), соліст гурту KALUSH зізнається, що це той трек, в якому кожен розказав про свою «сонячну». Артисти так надихнулися спільною роботою, що вирішили зняти спеціальне відео на трек, яке вже можна переглянути на YouTube.


«Сонячна» — це трек, який я слухав ще тоді, коли не був знайомий ані з лейблом ENKO, ані з Alyona Alyona, ані з KALUSH. Тоді я ще не знав, що напишу такі треки як : «Додому», «Давай на чистоту», «Береза стара», «Геть за забор». Але вже тоді я кайфував від «Сонячної», як тільки міг, оскільки стиль близький до реггі. І от пройшли часи, мені ще досі не віриться, що до цього треку тепер і я маю відношення. У нього я вклав і щось своє, а писалось доволі легко, адже я теж маю свою кохану «сонячну» вдома!, - додає Володимир Самолюк (aka Skofka. Зазначимо, трек вже доступний на всіх стримінгових та онлайн-платформах. Музику написав Іван Клименко, а до написання слів долучилися Олег Псюк та Володимир Самолюк.33 views0 comments

Comentários


bottom of page