top of page
Search

«В ожидании тебя»: перший трек Nino Basilaya після припинення співпраці з лейблом Монатіка

ino Basilaya представила оптимістичний трек-маніфест «В ожидании тебя».Nino Basilaya — це нове обличчя української поп-музики. Попри молодий вік, Ніно вже отримала успіх в телевізійному проєкті «Голос.Діти», дійшовши до фіналу. Саме на цьому проєкті розпочалася її співпраця з Дмитром Монатіком, який був наставником дівчини, а пізніше — став продюсером, підписавши на свій лейбл. Цього літа Ніно відправилась у сольне плавання як незалежна артистка.


За цей час навколо Ніно зібралася нова сильна команда. Пісню «В ожидании тебя» написала Анастасія Пустовіт, яка в один з вечорів просто відправила її в дірект Ніно з фразою: «Це пісня про тебе». За словами співачки, вона натиснула на play — і буквально відразу ж почала плакати, настільки влучно слова відображали її особисту історію. Це історія боротьби за своє місце в цьому світі, за коханих людей, які не завжди бувають поруч. У пісні є той оптимістичний принцип, який допоміг дівчині впоратися з багатьма викликами та труднощами. Аранжуванням пісні займався Андрій Вдовиченко.


Nino Basilaya: «Пісня «В ожидании тебя» дуже близька мені. Чесно, іноді мені здається, що «весь світ проти мене", але віра в краще завжди перемагає! Цей трек — на 100% про мою реальність, про те, наскільки мене тримає почуття прихильності до людини, яку я дійсно хочу бачити й чути, кого я так люблю. Ця пісня викликає відчуття свободи та легкості, як і має бути з реальним коханням: вона окриляє тебе і робить щасливим»
3 views0 comments

Comments


bottom of page